درباره ما
     
Aشرکت تعاونی داروگستر دراک پارس در سال 1384 تاسیس گردید که هدف اصلی از این مهم به عرصه ظهور درآوردن نمادی دیگر از اتحاد و انسجام داروسازان استان است

Aشرکت تعاونی داروگستردراک پارس در سال 1384 تاسیس گردید که هدف اصلی از این مهم به عرصه ظهور درآوردننمادی دیگر از اتحاد و انسجام داروسازان استان بود که با نگاهی کوتاه به نتیجهعملکرد شرکت معنای همبستگی را در عمل می یابیم نه حرف.

شرکتدراک پارس در بدو تاسیس با محل استیجاری (واقع در خیابان قصرالدشت) و ناوگان حمل ونقل استیجاری (یک دستگاه وانت جهت بخش توزیع) و با 8 پرسنل و 2572 تعداد سهام و 12شرکت طرف قرارداد کار خود را آغاز کرد.

درشرایط فعلی شرکت تعاونی داروگستر دراک پارس با اتکا به خداوند متعال وتعداد50 نفرپرسنلجوان و باتجربه ،علیرغم حضوری تقریبا جدید درعرصه داروخانه ها،مورد استقبالهمکاران قرار گرفته است.

اینشرکت با شرکتهایی نظیر (آدوراطب،پخش سها هلال،مهبان دارو، اکسیر، پیک دارو غذا،بهرسان دارو، لیوار، سپاکو دارو، فوریتهای دارویی نور،فراز آوران درمان ، داریانسلامت ودر قسمت بهداشتی نماینده انحصاری محصولات دافی، کاپوت و ....) وحدود 30شرکتمعتبر دیگر همکاری دارد.

امکاناتستادی و اجرایی شرکت شامل واحد های زیر می باشد:

1-واحدبازاریابیو فروش:اینواحدبابهره گیری ازدوبخش(فروش شیرازوشهرستان) ودو شعبه بهداشتی و دارویی مشتمل بر 16 عضوفعال می باشد. داروخانه های تحت پوشش اینمرکز بیش از 600 داروخانه می باشد که همزمان با حفظ رضایتمندی مشتریان سعی در بالابردن استانداردهای موجود در جهت پخش (داروئی، بهداشتی) نموده است .

2-واحدپخشوتوزیع:اینواحد با استفاده ازوسایط نقلیه شامل چهار دستگاه ایسوزویخچالدار ،دودستگاه نیسانیخچالدار ودودستگاه پیک موتوری جهت توزیع داروهای فوریتی در حال خدمت رسانی میباشد.

3-واحدانبار:اینبخش با مساحت 700متردارای کلیه شرایط ایده آل ازنظرمقررات وضوابط اداره فنی نظارتبردارووموادمخدرمجهز به واحد اداری،اتاق داروهای Recall ،اتاق ضایعات وسیستم پیشرفته گرمایش وسرمایش می باشد.همچنینساختمان انبار وکلیه کالاهای موجوددرآن تحت حمایت بیمه می باشد.

لازمبه ذكر مي باشد كه اين شركت در حال حاضر مشغول ساخت محل جديد انبار و ساختماناداري جهت توسعه كاري خود مي باشد.

بههمین دلیل به جرات می توان شرکت دراک پارس را جزء بهترین و کارآمد ترین شرکت هایپخش استانی (به تایید بسیاری از مسئولین ذیربط)قرار داد.

بااین نگرش اجمالی با غرور و افتخار اعلام نماییم که این موفقیت بزرگ میسر نبوده مگربه واسطه الطاف الهی  و وجود روحیه تعاون واتحاد بین سهامداران و اعتماد به هیات مدیره در تصمیم گیریهای به هنگام و استفادهاز نظرات کارشناسی.

جادارد در اینجا از پرسنل و زحمتکش شرکت صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم که با فعالیتشبانه روزی و بی دریغ خود ما را در رسیدن به این مقصود یاری نموده اند .

درخاتمه لازم به ذکر است که جهت بقای شرکت و ادامه روند پیشرفت (ان شاء الله) تقویتاین همکاری و همفکری توسط سهامداران محترم بیش از پیش احساس می شود.

هیات مدیره شرکتتعاونی داروگستر دراک پارس

 
     
Skip Navigation Links